Przeglądy eksperckie regałów

Pragniemy zaoferować Państwu usługę o nazwie Przegląd Ekspercki. Celem przeglądu jest wskazanie klientowi uszkodzeń i ewentualnych błędów w konstrukcjach regałowych. Zgodnie z DTR (Dokumentacja Techniczna Ruchowa) zaleca się wykonywanie corocznych przeglądów systemów regałowych produkowanych przez Grupę MAGO S.A. Zalecenie to jest zgodne z zaleceniami FEM – Federation Europeene de la Manutention (Europejskie Stowarzyszenie Techniki Transportu Wewnętrznego i Magazynowania). Dokumenty FEM są materiałami źródłowymi dla tworzonych obecnie przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Przeglądy eksperckie od pewnego czasu są wymagane przez inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy, a ich przeprowadzanie poddawane jest restrykcyjnej kontroli.

Podczas Przeglądu Eksperckiego sprawdzamy wszystkie zainstalowane u klienta regały. Przeglądy wykonujemy zgodnie z zakresem zawartym w dokumentach:

  • Przeglądy regałów sklepowych – procedury identyfikacji i klasyfikacji zniszczeń
  • Przeglądy regałów magazynowych – procedury identyfikacji i klasyfikacji zniszczeń

Wykonujemy również przeglądy regałów producentów innych niż MAGO S.A. na podstawie otrzymanych od Klienta instrukcji użytkowania regałów oraz dokumentu “procedury identyfikacji i klasyfikacji zniszczeń”, który powstał na podstawie zapisów FEM 10.02.04 oraz praktyki technicznej ekspertów MAGO S.A.

Cena

Do każdego Przeglądu Eksperckiego podchodzimy indywidualnie. W celu ustalenia ceny za przegląd w Państwa obiekcie prosimy o skorzystanie z jednej z trzech form kontaktu: formularz, e-mail, telefon.

Formularz

Regały magazynowe

Imię i nazwisko / Firma ( wymagane ):

E-mail ( wymagane ):

Nr telefonu:

Producent regałów:

System:

Rok produkcji:

Ilość nóg:

Ilość miejsc paletowych:

Wysokość regałów:

Regały sklepowe

Imię i nazwisko / Firma ( wymagane ):

E-mail ( wymagane ):

Nr telefonu:

Producent regałów:

System:

Rok produkcji:

Wielkość powierzchni sklepowej
na której znajdują się regały: